در حال بروز رسانی

شرایط و ضوابط

شرایط و ضوابط(قوانین و مقررات) استفاده از بانک اطلاعات وکلا و موسسات حقوقی کشور:

۱. بجز اطلاعاتی که شما آنها را به عنوان اطلاعات شخصی وارد کرده اید، سایر متن هایی را که برای این سایت ارسال می نمائید، در این سایت به عنوان “مطلب” نام برده می شوند و مدیریت سایت حق ویرایش و یا حذف هر قسمتی از مطالب شما که در سایت منتشر، نمایش و توزیع می گردد را برای خود محفوظ می دارد.

۲. از درج هرگونه مطلب که به واسطه آن به اشخاص حقیقی یا حقوقی تابع کشور جمهوری اسلامی ایران توهین و یا بی احترامی تلقی شود ممانعت میگردد.

۳. از درج هرگونه مطلب که بر خلاف عفت عمومی و یا هنجارهای متعارف جامعه باشد و یا به گونه ای اهانت به مقدسات دینی ادیان قانونی یاد شده در قانون اساسی شود، خودداری گردد.

۴. از درج هرگونه مطلب که بر اساس قوانین جاری کشور جمهوری اسلامی ایران، مشمول عنوان مجرمانه گردد پرهیز شود.

۵. استفاده از کلمات رکیک، توهین به افراد و اصناف، لینک به سایتهای نا مربوط، معرفی آدرس ایمیل و اطلاعات خصوصی افراد و … ممنوع است.

۶. شما بر طبق این توافقنامه جهت عضویت در سایت متعهد هستید که از حقوق این سایت در مقابل تعرضاتی که ممکن است متوجه آن گردد دفاع نموده و مراتب را بلافاصله به مدیریت سایت منعکس نمائید. این تعرضات ممکن است در طی استفاده شما از این سایت توسط اشخاص ثالث دیگری اتفاق بیفتد و یا از مطالبی که شما بر روی آن انتشار می دهید ناشی شود. به هر حال مدیریت سایت هیچ گونه مسئولیتی در این زمینه نداشته و نخواهد داشت و جبران کلیه خسارات احتمالی وارده به سایت یا اعضای آن یا اشخاص ثالث بر عهده مسبب آن خواهد بود.

۷. از تبلیغ برای امور وکالت و وب سایت های شخصی و تجاری خود خودداری نمائید. ما برای این کار بخش خاصی با عنوان فضای معرفی وکلا را در اختیار شما گذاشته ایم.

۸. هدف این سایت معرفی و نمایش دادن مشخصات کاری وکلا و موسسات حقوقی، به بازدید کنندگان  سایت می باشد و کلیه بازدیدکنندگان بر اساس معیارهای شخصی، وکلای خود را انتخاب و با آنها تماس خواهند گرفت، بنابراین تضمین تماس بازدیدکنندگان سایت با وکلا و موسسات حقوقی جزو تعهدات این سایت نمی باشد و بعد از نمایش مشخصات وکلا و موسسات حقوقی در سایت، هزینه حق عضویت پرداخت شده به هیچ عنوان قابل استرداد نیست.

۹. بر طبق توافقنامه های مقرر در این سایت، ما متعهد می شویم که از اطلاعات خصوصی کاربران محافظت کنیم و این اطلاعات را به صورت محرمانه نزد خود حفظ نمائیم و برای سایر اشخاص افشاء نکنیم، البته به استثنای مواردی که به موجب قانون ناگزیر به انجام آن باشیم.

۱۰. مسئولیت صحت اطلاعات شخصی وکلا و موسسات حقوقی مندرج در سایت توسط وکلا و موسسات حقوقی بر عهده خود ایشان بوده و این سایت صرفا هدف و جنبه اطلاع رسانی داشته و امکان ارزیابی صحت و سقم اطلاعات شخصی وارده بر سایت را نخواهد داشت، لذا وظیفه این ارزیابی از طریق مراجع ذیربط اداری، قانونی، قضائی و… بر عهده اعضای سایت و بازدیدکنندگان محترم خواهد بود.

۱۱. عضویت وکلا و موسسات حقوقی در این سایت قبل از تائید مطالعه این صفحه(شرایط و ضوابط) توسط متقاضیان، میسر نیست و کلیه اعضای این سایت حتما قبل از ایجاد عضویت مطالب صفحه شرایط و ضوابط(قوانین و مقررات) را به دقت و بطور کامل مطالعه، مورد پذیرش، و تائید نموده اند.